ETKİLİ
EuLOCK üstün gücü ve kalitesiyle temas ettiği her noktada malzemenin temeline işleyerek eşsiz bir bakım sağlar. Hızlı ve etkili çözümü sizleri şaşırtacak...
DERİN
Tesisatlarınızın canına can katacak olan EuLOCK, müthiş formulü ile en derine kadar nüfuz ederek ulaşılamayan noktalara bile müdahale etmenize yardımcı olacaktır.
HÜCRESEL
Avrupa'dan sonra şimdi de Türkiye'de bir devrim yaratacak olan EuLOCK, tesisat bakım ve onarımında hücresel ve net çözümleri sizlere sunuyor.
FORMÜL
EuLOCK performansı ve kalitesi ile tam bir Avrupalı. O'na bu dinamizmi ve performansı katan üstün formül, tesisat bakım & onarımında yepyeni bir devrim yaratıyor.
EuLOCK - Avrupa BirliğiAvrupa Standartlarında, Avrupa Kalitesinde...
EuLOCK - Gücün ve Kalitenin Üstünde2007 yılından bu yana sektöründe ilklerin öncüsü olan firmamız, EuLOCK Temizlik ve Bakım Kimyasalları ile en üst kaliteyi ve kolaylığı hedefleyerek günümüze kadar gelmiştir. Hedefleri ve siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyle beraber en yüksek hizmetleri sunabilmek bizlerin vazgeçilmez misyonları olmuştur...

EuLOCK olarak, üstün hizmet ve kalite standartları çerçevesinde siz değerli müşterilerimize Türkiye'de bir ilki gururla sunmaktadır... EuLOCK serisi tesisat bakım ve onarım formülleri ile artık tesisat sorunlarında kırıp dökme işlemlerine son vermektedir ! Etkili, Derin, Hücresel formülü ile yüksek Avrupa standartlarına ve müşteri memnuniyetine sahip EuLOCK tesisat bakım ve onarım formülleri, kalite ve hızlı müşteri çözümleri için Avrupa'dan Türkiye'ye sizler için geldi...


Vizyonumuz...
Isıtma ve soğutma sektöründe, ilerleme prensiplerini süreklilik içerisinde uygulayarak deneyimlerimizi arttırmak, başarılarımızı geliştirmek ve bunları hem ulusal hem de uluslararası alanlara taşıyarak sektörümüzdeki yerimizi ilk sıralara taşımaktır.

Misyonumuz...
Sektörümüzdeki standartlara bağlı kalarak, müşterilerimizin hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve adımıza yakışır şekilde kaliteli hizmet vermektir.